Youtube bir egitim sitesidir

https://www.youtube.com/@crashcourse

Crash Course’da yüksek kaliteli eğitici videoların herkese ücretsiz olarak sunulması gerektiğine inanıyoruz! Güncel kurslarımızın haftalık videoları için abone olun! Şu anda İklim ve Enerji üretiyoruz. Hızlandırılmış Kurs ekibi, organik kimya, edebiyat, dünya tarihi, biyoloji, felsefe, tiyatro, ekoloji ve çok daha fazlasını içeren çok çeşitli konularda 45’ten fazla kurs üretti! Ayrıca yakın zamanda size Study Hall kanalında daha fazla kurs sunmak için Arizona Eyalet Üniversitesi ile birlikte çalıştık.

https://www.youtube.com/@freecodecamp

ücretsiz kodlama, web gelistirme ve programlama eğitimleri. html, Css, javascript, python ve daha fazlası için kurslar.

https://www.youtube.com/@Charismaoncommand/

Daha karizmatik ve kendinden emin olmak ister misin? Nasıl daha özgüvenli olacağınızı, insanları nasıl güldüreceğinizi, nasıl daha sempatik olabileceğinizi – temel olarak karizma yaymakla ilgili her şeyi – öğrenmenize yardımcı olacak videolar hazırlıyoruz. Hayattaki ilişkiler her şeydir, bu yüzden size en önemli anlarda en özgüvenli, karizmatik halinizi ortaya çıkarmayı öğretmek istiyoruz. Charisma University için https://www.charismaoncommand.com/c-university/ adresine gidin.

https://www.youtube.com/@BetterThanYesterday

Ben her zaman harika kitaplar okumayı ve yeni fikirler keşfetmeyi seven biriyim. Burası yol boyunca öğrendiklerimi paylaştığım bir yer. Psikoloji, felsefe, biyoloji, ekonomi ve daha pek çok farklı alandan yararlanıyorum ancak her konu kişisel gelişim şemsiyesi altına giriyor. Basit kelimeler ve samimi görseller kullanarak içeriğimin kolayca hatırlanmasını sağlamak istiyorum, böylece hepimiz bundan uzun vadede faydalanabiliriz. Asıl amacım adım adım dünden daha iyi olmamıza yardımcı olmak. Tek kişilik bir ordu olduğumu ve tam zamanlı video oluşturmadığımı belirtmek isterim. Bu nedenlerden dolayı tüm içerikleri üretmem biraz zaman alıyor. Mavi ayda bir yeni videolar (ama beklemeye değer)! 🙂

https://www.youtube.com/@KhanAcademyTurkce

52 Dilde 140 Milyon öğrencisiyle dünyanın en büyük ücretsiz öğrenme platformuna hoş geldiniz!

Khan Academy eğitimde fırsat eşitliğini güçlendirmek için herkese, her yerde, dünya standartlarında ve ücretsiz bir öğrenim imkanı sağlamayı amaçlayan ve kar amacı gütmeyen uluslararası bir eğitim kurumudur.

Tek Bir Şeyi Bilmelisin: Her Şeyi Öğrenebilirsin!

Khan Academy Türkçe’nin resmi YouTube kanalındasınız, binlerce ders videosuna konu başlıklarına göre sıralı olarak ulaşmak için web sitelerimizi de ziyaret edebilirsiniz:

https://tr.khanacademy.org
https://khanacademy.org.tr

KhanAcademyTürkçe #DünyaOkulu #Eğitim #HerŞeyiÖğrenebilirsin #KhanAcademy #KhanAkademi #OnlineEğitim

https://www.youtube.com/@biggerpockets/

BiggerPockets.com gayrimenkul yatırımında başarılı olmak isteyen herkes için eksiksiz bir kaynaktır. Kanalımız, anlaşmaların analizinden, mülklerin nasıl bulunup finanse edileceğine, ipuçları ve tavsiyelere ve çok daha fazlasına kadar gayrimenkul yatırımının her yönünü kapsayan içerik sunar. Gayrimenkulde başarılı olmanıza, servet kazanmanıza ve finansal özgürlüğe kavuşmanıza yardımcı olacak haftalık videolar için kanalımıza abone olun!

https://www.youtube.com/@milyardermotivasyon/about

Milyarder Motivasyon YouTube kanalımıza hoş geldiniz. Bu kanalda en iyi motivasyon videoları, başarı ve finansal okuryazarlık hakkında videolar bulacaksınız. Tüm bildirimleri açmayı ve takip etmeyi unutmayın!

Bir Cevap Yazın