Adana – Gökkaya Hes

Gökkaya Hes projesinde Egemen inşaat yüklenici olarak çalışmakta ken biz egemen inşaat bünyesinde taşeron olarak Tünsan inşaat olarak kazı çalışmaları yapıyordum. İlk tünel çalışmam olmasa da bu tüneller benim için milat oldu diyebilirim.

Zira bu dönemde kararımı derinlemesine düşünerek şantiye ve tünelcilik konuşsunda kendimi geliştirmek zorunluluğum un farkına vardım. Bu tünellerin kazısı sırasında oldukça zor şartlar ile karşılaştım. Bu şartları bundan sonraki çalışmalarımda da değerlendirdiğimde benzerini yaşama ihtimalim de yok gibi görünmektedir. Bu şartlar ile başladığım tünelcilik de uzun zaman devamlılığımı sağlanyan tüneli bana öğreten Hüriyet BAKA ‘ya çok teşekkür ediyorum. Tünelcilikde gelişim sürecimi başlattığı için ona ayrıca da teşekkürlerimi sunuyorum.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”14″ exclusions=”272″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”100″ thumbnail_height=”75″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”100″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

” template=”default” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.