Kandil de Tünel

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”13″ exclusions=”211″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”100″ thumbnail_height=”75″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”100″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

” template=”/home/resullu/bakiacil.com/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

 

Şuan Şimdi, Halen çalışmaktayım Elbistan da Kandil’de, Tünelde çalışmayı gerçekten seviyorum aksi halde burada ne işim var yahu diye soruyorum kendi kendime. Yani düşününce Şantiyede bu kadar risk altında ve Şantiye şartlarında çalışmak gerçekten de kolay değil. Zorlanmadığımı Söylesem yalan Söylemiş olurum. Yine de burayı eğlenceli hale getirebilmek ve çalışma şartlarını iyileştirebilmek bira da bizim elimizde.

Şimdi düşününce bundan 7-8 yıl önce deseler falanca dağda böyle büyük bir tünel açacaksın vallahi gülerdim ama şimdi ben bu işi yapıyorum ve halimden de gerçekten memnunum diyebilirim. Burası benim ikinci çalıştığım tünel. Oldukça zorlu şartlarda tünelimize devam ediyoruz. Denge bacası, enerji çıkış tüneli, yaklaşım 3 tünel aynalarına bakıyorum. Araç ile bu üç ayna arasında gezmek oldukça zor oluyor. Her bir zemin farklı özellikler gösteriyor. Buradaki tecrübelerimin gelecekte bana oldukça faydalı olacağına kuşkum yok. Fotoğraflar la da sizlere nasıl bir ortamda çalıştığımı ve nasıl güzel insanlarla çalıştığımı göstermek istiyorum.

Bir Cevap Yazın